Galatasaray Spor Kulübü Resmi Alışveriş Sitesi

Kişisel veriler yedeklenmekte ve yedeklenen kişisel verilerin güvenliği de sağlanmaktadır. İlgili mevzuatta öngörülen veya işlendikleri amaç için gerekli olan süre kadar muhafaza edilme. Açık Rıza Belirli bir konuya ilişkin, bilgilendirilmeye dayanan ve özgür iradeyle açıklanan rızadır.

Üye ol

Elemanuzmani.com üzerinde ilan verebilmek ve sistemi kullanabilmek için, Elemanuzmani.com firma üyesi olmak gerekmektedir. Eklenen ilanlar, uygunluğu kontrol edildikten sonra yayına alınmaktadır. Eklenen ilanlar firma girişi yapılarak istenildiği zaman yayından kaldırılabilir. Sitemize eklenen hiç bir ilandan sitemiz sorumlu değildir. Eklenen tüm ilanların sorumluluğu ekleyen kişiye aittir.

Kullanım Sözleşmesi

Üye, Site yahut İçerik’e ilişkin kopyalanmış veya yazıcı ile yazdırılmış hiçbir materyal üzerinden telif hakkı, ticari marka ve her türlü Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamı notlarını silemez veya çıkartamaz; three.12. Üye, İçerik’i hak ve/veya eser sahipleri olan kişilere ve üçüncü kişiye zarar verecek şekilde ve/veya yasal mevzuata aykırı olarak kullanmayacağını ve kullanılmasına izin vermeyeceğini kabul eder. Üyelik hak ve yükümlülüklerinin hangi kişiye ait olduğu konusunda ihtilaf bulunması halinde, ilgili üyelik hesabı kullanılarak bir Hizmet için A101’e ödeme yapan en son kişinin, Üyelik hesabının sahibi olduğu kabul edilecektir.

  • Bu bilgiler olası banka ile oluşubilecek kredi kartından para çekim itirazlarına karşı 60 gün süre ile bekletilip daha sonrasında imha edilmektedir.
  • four.5.Tüzel kişiler, ancak yasal temsilcileri vasıtasıyla üye olabilir.

Yakala.co kuponunun geçerli olacağı tarih ve süreler SİTE’ de satış koşul ve şartları ile birlikte ilan edilecek olup; bu süre içerisinde kullanılmayan kuponlar geçerliliğini yitirecektir. KULLANICI, süresinde kullanılmayan kuponlar nedeniyle herhangi bir talepte bulunmayacağını kabul ve taahhüt eder. SİTE’ de ilan ve teklif edilen hizmetleri satın almak için SİTE’ ye üye olmak gerekmektedir. Yakala.co; çeşitli etkinlikleri düzenleyen kişiler, spor, dans ve müzik toplulukları, yeme içme mekanları, spor merkezleri, kişisel bakım merkezleri, tatil yerleri, kişisel gelişim kursları adına yakala.co kuponu satmaktadır. Yakala.co’ nun kullanıcılarına verdiği hizmet, SİTE’ de satışa sunulan hizmetlerin KULLANICI’ lar tarafından satın alınması ve SİTE’ de ilan edilen koşul ve şartlarla kullanılması ile sınırlıdır.

Elektronik Yabancı Di̇l Sınavı E

Hesap oluşturma işlemini tamamlamak için cep telefonunuza gelen tek kullanımlık SMS kodunu giriniz. Lütfen kayıtlı cep telefonu numranız ile giriş yapınız. Ardından cep telefonunuza gelecek bettilt yeni adresi giriş şifresinin gelmesini bekleyiniz. İşaretli alanlar ÇKYS kayıtlarınızda bulunmamaktadır. Bu sayfadaki bilgiler periyodik olarak Çekirdek Kaynak Yönetim Sistemi’nden (ÇKYS) alınmaktadır.

İslami Evlilik Sitesi Gönülden Sevenler

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili tarafıma yapılan bilgilendirmeyi okudum. Kişisel verilerin işleme şartlarının tamamı ortadan kalkmış ya da tarafımızca beyan edilen veya mevzuat kapsamında belirlenen saklama süresi dolmuş ise verileriniz, ilk periyodik imha tarihinde veya en geç 6 ay içerisinde re’sen silinir, yok edilir veya anonim hale getirilir. Geçerli bir sebep ile verilerinizin silinmesine dair talepte bulunmanız halinde ise verileriniz en geç 30 gün içerisinde silinir.